دکتر پرنیا 4 متفرقه 4 جراح پلاستیک خوب در جردن
مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

جراح پلاستیک خوب در جردن

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

جراح پلاستیک خوب در جردن

واژه پلاستیک دارای ریشه یونانی است که به معنی فرم دادن و شکل دادن می باشد . جراحی پلاستیک تکنیک هایی هستند که برای بازگردان فرم و شکل قبلی یا جدید به بدن می باشد. برای اینکه بدانید جراحی پلاستیک شامل چه جراحی هایی می شود و بهترین جراح پلاستیک کیست با ما در ادامه همراه باشید .

جراحی پلاستیک همان جراحی زیبایی است ؟

جراحی پلاستیک شامل خدمات زیبایی و درمان می باشد . بسیاری از بازسازی های مربوط به صورت و بینی که افراد در اثر حوادث دچار آسیب شده اند از جمله سوختگی ها ، اسید پاشی که نیاز به بازسازی دارند . همچنین در برطرف کردن نقایص مادرزادی از جراحی پلاستیک استفاده می شود . در برخی از موارد تومورهایی که در صورت و بینی درمان شده اند بر زیبایی فرد تاثیر گذاشته اند که توسط جراح پلاستیک درمان می شود .  قسمتی از جراحی پلاستیک مربوط به زیبایی است .

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص پلاستیک  شماره 02188879877 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

جراح پلاستیک خوب در تهران

قبل از انجام جراحی پلاستیک فرد باید بداند که :

  • آیا به این عمل نیاز دارد ؟

فرد قبل از هر چیزی درباره اینکه جراحی پلاستیک می تواند مشکل او را برطرف کند باید بداند . همچنین درباره عوارض ناشی از جراحی نیز تحقیق کند و با انتخاب درست و آگاهانه تصمیم به جراحی بگیرد .

  • انتخاب جراح پلاستیک خوب می باشد که تخصص و تبحر کافی در این زمینه را داشته باشد .

متاسفانه تبلیغات زیادی درباره مراجعه به پزشکی که تخصص و تجربه کافی ندارد وجود دارد . برای یافتن بهترین جراح پلاستیک توصیه می شود از پزشکانی که جزو انجمن جراحان پلاستیک می باشند انتخاب کنند. این پزشکان فوق تخصص جراحی پلاستیک هستند و سالها در این زمینه تخصص و تبحر کافی دارند .

جراح-پلاستیک-خوب-در-جردن

جراح-پلاستیک-خوب-در-جردن

شایع ترین جراحی های پلاستیک

  1. پیکر تراشی

در این جراحی چربی های اضافه پوست خارج می شود و اگر پوست اضافه وجود داشته باشد آن را می توان برداشت و لیفت کرد . نکته ای که وجود دارد ایسنت که این جراحی برای کاهش سایز و کاهش چربی می باشد نه برای کاهش وزن و لاغری . ممکن است منجر به کاهش وزن شود اما با هدف لاغری بدن نیست. پیکرتراشی به صورت موضعی انجام می شود . یکی از این روش ها ، لیپوماتیک می باشد . دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک و عضو انجمن جراحی پلاستیک ایران از دستگاه جدیدی به نام پال برای پیکرتراشی استفاده می کند . برای اطلاع از این روش و مشاهده فیلم آن روی ادامه مطلب کلیک کنید .

بیشتر بخوانید
Hello world

آمبولی بعد از لیپوماتیک

در صورتی که دستگاه استاندارد باشد آسیبی به عروق نمی زند و کار اصولی انجام شود مشکلی ایجاد نمی شود . همچنین جراح باید بداند چه میزان چربی از بدن خارج کند  با دقت انجام دهد تا آسیبی به بافت های مجاور نزند در این صورت عوارضی از جمله آمبولی برای فرد ایجاد نمی شود .

  1. جراحی بینی
  2. جراحی سینه از جمله لیفت سینه و پروتز سینه
  3. جراحی صورت از جمله لیفت صورت

فوق تخصص جراحی پلاستیک

ازآنجائیکه جراحی زیبایی و پلاستیک حساس می باشد و در صورتی که به درستی انجام نشود عوارض جبران ناپذیری دارد بهتر است در انتخاب جراح خود دقت کافی داشته باشید . بهترین گزینه انتخاب فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشد که برای یافتن آن بهتر است از پزشکانی که عضو انجمن جراحان پلاستیک هستند انتخاب کنید زیرا اعضای این انجمن فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشند .

جراح پلاستیک خوب در جردن

برای اطلاع از نشانی جراح پلاستیک خوب در جردن روی ادامه مطلب کلیک کنید .

(Visited 44 times, 1 visits today)
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

Call Now Buttonتماس با ما