دکتر پرنیا 4 جراحی بینی 4 زمان مورد انتظار برای جراحی ترمیم بینی
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

زمان مورد انتظار برای جراحی ترمیم بینی

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

زمان مورد انتظار برای جراحی ترمیم بینی

انتخاب یک جراح باتجربه برای جراحی ترمیمی بینی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، جراح انتخابی شما باید مهارت کافی را در این زمینه داشته باشد، یک جراح با تجربه بهترین زمان را برای جراحی ترمیمی بینی شما انتخاب می کند، بسیاری از جراحان بینی معتقد هستند که برای جراحی ترمیمی بینی فرد باید حداقل یک سال صبر نماید، انجام این جراحی قبل از یک سال توصیه نمی شود .

زمان مورد انتظار برای جراحی ترمیم بینی

زمان مورد انتظار برای جراحی ترمیم بینی

ممکن است در همان ماه های اولیه بعد از جراحی فرد از ظاهر بینی خود ناراضی باشد و شروع به ایراد گیری از فرم بینی کند، و تصمصیم به جراحی ترمیمی بینی بگیرد . انجام این کار به هیچ عنوان به صلاح بیمار نمی باشد زیرا روند بهبودی به طور کامل سپری نشده است و جراحی ترمیمی زود به هنگام علاوه بر اینکه گزینه مناسبی نمی باشد ممکن است باعث شود که مشکلات بیشتری ایجاد شود .

تورمات بینی بعد از جراحی باید به طور کامل برطرف شود، تا در رابطه با زمان جراحی ترمیمی بینی تصمیم گیری شود . دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک قبل از جراحی ترمیمی بینی مشکل بینی شما را بعد از بررسی های لازم تعیین می کند و در صورتی که شما کاندید مناسبی برای جراحی ترمیمی بینی باشید و انجام این جراحی به صلاح شما باشد ، با جراحی ترمیمی بینی مشکلات بینی شما را برطرف می کنند .

مواردی که در رابطه با جراحی ترمیمی بینی باید بدانید:

به هیچ عنوان در رابطه با جراحی ترمیمی بینی عجله نکنید زیرا انجام این کار به ضرر شما است، قبل از گذشت یک سال توصیه می شود جراحی ترمیمی بینی انجام نگیرد مگر در مواردی که نیاز به اصلاحات جزئی باشد و با تایید پزشک .

جراحی ترمیمی بینی نسبتا جراحی مشکلی می باشد ، ممکن است با انجام این جراحی برخی از مشکلات بینی به طور کامل برطرف نشود انتظارات منطقی از جراحی داشته باشید و به توصیه های جراحتان گوش فرا دهید در برخی از موارد جراحی ترمیمی بینی به صلاح فرد نمی باشد در این صورت انتظارات نا به جا نداشته باشید .

برخی از خدمات دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک

راه های ارتباطی

تلفن: 88879877 – 021

بیشتر بخوانید
جراحی قوز بینی

تلگرام:drparnia@

اینستاگرام: drparnia

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
(Visited 4 times, 1 visits today)
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 9 =

Call Now Buttonتماس با ما