انتخاب برگه
دکتر پرنیا 4 عمل بینی 4 عمل بینی بازیگران
مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

عمل بینی بازیگران

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

عمل بینی بازیگران

اولین بار جراحی ترمیمی صورت به جز موارد نادری در تاریخ پزشکی برای مجروحان جنگ جهانی اتفاق افتاد . اما از آن زمان تا به امروز این شاخه از جراحی به یک تخصص کامل تبدیل شده که کس آن برای جراحان عمومی دوره سه ساله طول می کشد . امرزوه بیشتر مراجعات برای جراحی زیبایی صورت و بینی برای برطرف کردن صدمات حوادث ناگهانی نیست بلکه مراجعه کننده فقط قصد زیباتر شدن دارد . جراحی بینی در ایران جزو 3 عمل پر تعداد می باشد این در حالی است که در سایر کشورها اینطور نیست .

جراح باید برای هر فردی با توجه به شرایط بیمار از یک تکنیک خاص استفاده کند و با بیمار صادق باشد . در صورتی که نیاز به جراحی زیبایی بینی ندارد برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص پلاستیک  شماره 02188879877 تماس بگیرید یا به آدرس کانال اینستاگرام مراجعه کنید .

عمل بینی بازیگران

معیار بسیاری از افراد در انتخاب بهترین جراح بینی ، توجه به سابقه جراح در عمل کردن بینی بازیگران می دانند . باید گفت هر شخصی دارای آناتومی بینی متفاوتی است که ممکن است جراحی برای هر فرد متفاوت باشد . به همین دلیل ضرورت دارد هر فرد متقاضی عمل بینی قبل از جراحی با جراح مشورت کند تا مورد بررسی قرار گیرد و با توجه به نوع بینی از تکنیک و روش خاصی استفاده نماید .

چه افرادی نمی توانند عمل بینی کنند ؟

افرادی که برای جراحی بینی اقدام می کنند نباید دارای شرایط ذیل باشند :

  • بیماری زمینه ای مانند دیابت ، نارسایی کلیه نداشته باشند.
  • فردی که مشکل خاصی از لحاظ زیبایی مشکل خاصی ندارد و بینی را بیش از حد کوچک کنند ناخواسته تنفس بیمار دچار اختلال می شود .
عمل بینی بازیگران

عمل بینی بازیگران

جراحی بینی با لیزر

تبلیغ جراحی بینی با لیزر ادعای دروغ است . این جراحی در دنیا استفاده نمی شود . در واقع این جراحی وسیله کمکی می باشد البته بیشتر مردم به دلیل اینکه برشی در بینی زده نمی شود و در نتیجه اسکار و جای بخیه بعد از عمل باقی نمی ماند به سراغ این روش می روند .

جراحی بینی بصورت اقساط

در برخی موارد تبلیغاتی برای جراحی بینی به صورت اقساط مشاهده می شود . بدانید که هر نوع جراحی زیبایی نیاز به تجهیزات اتاق عمل ، مواد بیهوشی و … دارد که باید برای بیمار قبل از جراحی آماده باشد. تنها درصدی دستمزد جراح می باشد که  باید به صورت نقدی پرداخت شود . بنابراین امکان انجام عمل بینی به صورت اقساط امکان پذیر نمی باشد و تنها فریبی بیش نیست .

عمل بینی ارزان

امروزه به دلیل شیوع جراحی زیبایی ، بسیاری از افراد به دنبال عمل بینی ارزان هستند که به دلیل هزینه های بیمارستان و تجهیزات اتاق عمل منطقی نیست . پزشکی که برای هر بیماری مثلا مبلغ 2 میلیون تومان هزینه دریافت می کند و همه نتایج جراحی به یک شکل می باشد مشکل وجود دارد . زیرا همانطور که اشاره کردیم نوع بینی در همه افراد به یک صورت نیست . فردی که دارای بینی گوشتی است و تمایل دارد بینی کوچکی داشته باشد نیاز به پیوند غضروف از بدن بیمار دارد تا نتیجه رضایت بخشی حاصل شود درنتجه هزینه جراحی بیشتر می شود .

نتیجه

جراح باید برای هر فردی با توجه به شرایط بیمار از یک تکنیک خاص استفاده کند و با بیمار صادق باشد . در صورتی که نیاز به جراحی زیبایی بینی ندارد به بیمار اطلاع دهد و از عواقب و عوارض جراحی اطلاعات مفیدی در اختیار او قرار دهد و در نهایت در صورت رضایت او جراحی را انجام دهد  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 4 =