مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

لیپوساکشن شکم

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

لیپوساکشن شکم

لیپوساکشن شکم  یکی از انواع جراحی زیبایی شکم می باشد که بوسیله یک دستگاه مکش و یک لوله توخالی چربی ها را از ناحیه شکم خارج می سازد. در این روش از طریق برش و شکاف های کوچک چند میلی متری لوله کوچک و نازک کانولا وارد بدن می شود و سپس از طریق این لوله چربی ها اضافه از ناحیه مورد نظر خارج می شود.

دکتر رفیع پرنیا  فوق تخصص جراحی پلاستیک در زمینه جراحی زیبایی شکم مشاوره و توصیه های لازم را در اختیار شما قرار می دهد و با استفاده از تکنیک های جراحی زیبایی شکم مانند لیپوساکشن شکم ،ابدو مینوپلاستی و لیپوماتیک، ظاهر شما را بهبود بخشیده واعتماد به نفس شما را افزایش می دهد.

لیپوساکشن شکم

چه کسانی کاندیدای مناسب برای لیپوساکشن هستند؟

اگر با استفاده از رژیم و ورزش چربی های اضافه ناحیه شکم شما از بین نرفته است شما کاندید مناسبی برای لیپوساکشن شکم هستید.

افرادی که تمایل به برداشتن چربی های اضافه ناحیه شکم خود دارند باید از سلامت عمومی بهره مند باشند و باید انتظارات خود را ازعمل جراحی  لیپوساکشن واقعی کنند بهترین کاندیدا برای لیپوساکشن شکم افرادی هستند که دارای وزن تقریبا نرمال با پوستی سالم و انعطاف پذیر هستند که ناحیه شکم ان ها چربی های اضافه دارد.

قبل از لیپوساکشن شکم

دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک در مشاوره اولیه، وضعیت سلامت جسمانی شما را مورد ارزیابی قرار می دهد و در خصوص مناسب بودن این روش برای شما تصمیم خواهد گرفت. اگر این روش برای جراحی زیبایی شکم شما مناسب نباشد سایر گزینه های جراحی زیبایی شکم و یا ترکیبی از لیپوساکشن با سایر جراحی های دیگر برای شما مطرح می شود.

در این زمینه دکتر پرنیا برای تصمیم گیری نهایی بهتر شما تصاویر قبل و بعد از عمل بیماران دیگر و نتایجی که آنها از عمل جراحی لیپوساکشن به دست آورده‌اند، به شما نشان خواهد داد.

عمل جراحی لیپوساکشن شکم

در عمل جراحی لیپوساکشن شکم برش های کوچکی در مناطق مخفی به طول 2 تا 3 میلی متر داده می شود تا لوله کانولا وارد بافت چربی شود و از طریق این لوله چربی های اضافه ناحیه شکم خارج شوند. برش های ایجاد شده به مرور زمان و به صورت طبیعی با پوست اطراف ترکیب می شوند و در شیارهای طبیعی بدن مخفی می شوند

بیشتر بخوانید
لیفت سینه با نخ

مراقبت های پس از لیپوساکشن شکم

  • استفاده از مسکن های تجویز شده توسط جراح برای تسکین درد.
  • مشاهده تورم بعد از جراحی طبیعی می باشد که بعد از دو هفته تا دوماه از بین می رود در نتیجه بهترین زمان برای تصمیم گیری نهایی در رابطه با نتیجه لیپوساکشن دوماه بعد است.
  • توصیه می‌شود که برای کاهش تورم و جلوگیری از تشکیل لخته خون در پاهای خود هر چه زودتر شروع به راه رفتن نمایید.
  • به مدت 4 هفته بعد از جراحی بیماران،  باید از لباس های جذب و تنگ استفاده نمایند( پوشیدن گن فشرده ساز برای مدت ۴-۶ هفته  بعد از جراحی لیپوساکشن شکم برای بیماران الزامی است)
  • به مدت ۴-۶ هفته  بعد از جراحی لیپوساکشن شکم از انجام دادن فعالیت های سنگین و شدید جدا خودداری نمایید

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتررفیع پرنیا

(Visited 21 times, 1 visits today)
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 5 =

Call Now Buttonتماس با ما