دکتر پرنیا 4 جراحی بینی 4 نحوه انجام جراحی بینی
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

نحوه انجام جراحی بینی

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

نحوه انجام جراحی بینی

یکی از ویژگی های برجسته چهره، بینی می باشد که می تواند تاثیر بزرگی روی تصویر و ظاهر شما داشته باشد. اگر از بینی خود برای مدت طولانی ناراضی هستید ، رینوپلاستی یک گزینه مناسب برای رفع مشکل شما می باشد .

عکس قبل و بعد از جراحی بینی

جراحی زیبایی بینی می تواند زاویه بینی را نسبت به لب بالا و نوک بینی را تغییر دهد و یا نقایص دیگر بینی را اصلاح کند و ظاهر زیبایی را در بینی ایجاد نماید .

در طول جراحی بینی، جراح برش ها را برای دسترسی به استخوان ها و غضروف هایی که از بینی پشتیبانی می کنند، ایجاد می نماید. برش ها معمولا در داخل بینی قرار می گیرند به طوری که بعد از عمل جراحی نامرئی می شوند. بسته به نتیجه مورد نظر، ممکن است برخی از استخوان ها و غضروف ها برداشته شوند یا بافت ها اضافه شوند (از قسمت دیگری از بدن یا با استفاده از پرکننده مصنوعی). پس از جراحی، استخوان و غضروفی را مجددا مرتب و تغییر داده، پوست و بافت بر روی ساختار بینی قرار گرفته است. شکاف در خارج از بینی قرار می گیرد تا از شکل جدید بینی به هنگام بهبودی پشتیبانی کند.

رینوپلاستی ممکن است با استفاده از بیهوشی عمومی یا موضعی انجام شود. این جراحی معمولا به عنوان یک فرآیند سرپایی انجام می شود اما گاهی اوقات نیاز به گذراندن 1 شب در بیمارستان یا مرکز جراحی دارد.

اقدامات بعد از جراحی

پانسمان اطراف بینی شما حدود یک هفته برداشته خواهد شد.

کبودی و تورم برای چند روز وجود دارد  کمپرس یخ می تواند به کاهش تورم و کاهش درد کمک کند.  پزشک شما ممکن است داروهای درد را نیز تجویز کند. حدود 10 تا 14 روز طول می کشد تا بیشتر از تورم و کبودی بهبود یابد.

ممکن است برای چند روز اول بعد از جراحی، نیاز به نگه داشتن سر خود بالاتر از سطح بدن داشته باشید.

نتیجه جراحی بینی

نتایج رینوپلاستی ممکن است جزئی یا قابل توجه باشد، بسته به نوع اصلاحی که می خواهید.  مهم این است که شما و جراح پلاستیکتان با اهداف جراحی موافقید. اگر انتظارات شما واقع بینانه و جراح پلاستیک شما آنها را به اشتراک بگذارد، نتایج خوبی را می توانید از این جراحی بدست آورید . نتایج جراحی زیبایی بینی دائمی است و برای همیشه می توانید از داشتن یک بینی زیبا لذت ببرید .

بیشتر بخوانید
جراحی بینی

برخی از خدمات دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک

راه های ارتباطی

تلفن: 88879877 – 021

تلگرام:drparnia@

اینستاگرام: drparnia

(Visited 8 times, 1 visits today)
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + چهار =

Call Now Buttonتماس با ما