دکتر پرنیا 4 لیفتینگ 4 کاندیدای مناسب برای لیفت سینه
مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

کاندیدای مناسب برای لیفت سینه

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

کاندیدای مناسب برای لیفت سینه

جراحی لیفت سینه برای افرادی مناسب است که سینه های آویزان و شلی دارند و این امر موجب کاهش اعتماد بنفس و زیبایی اندام آن ها گردیده است. بسیاری از افرادی که خواستار جراحی لیفت سینه هستند این سوال را از دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک می پرسند که آیا کاندیدای مناسبی برای انجام این جراحی هستند یا خیر؟

قبل از جراحی لیفت سینه دکتر رفیع پرنیا توضیحات لازم را در رابطه با این جراحی و نحوه انجام این جراحی در یک جلسه مشاوره در اختیار شما عزیزان قرار می دهند و در صورتی که شما کاندیدای مناسبی برای این جراحی نباشید شما را از انجام این جراحی منع می کنند.

لیفت سینه

لیفت سینه

در این بخش اطلاعاتی در رابطه با جراحی لیفت سینه و تکنیک های مود استفاده در این جراحی داده می شود و بعد از آن به شرایط لازم برای انجام این جراحی و کاندیدای مناسب این جراحی اشاره می شود و توضیحاتی در اختیار شما عزیزان قرار داده می شود تا در صورتی که شما شرایط لازم برای این جراحی را داشتید و کاندیدای مناسبی برای انجام این جراحی بودید با جراحی لیفت سینه مشکل افتادگی و آویزانی سینه های خود را برطرف سازید.

در جراحی لیفت سینه از تکنیک های مختلفی مانند برش لنگری، برش هلالی، برش دوناتی و برش عمودی استفاده می شود که برش لنگری نسبت به تکنیک های دیگر تهاجمی تر می باشد و در مواردی که میزان افتادگی بسیار شدید باشد مورد استفاده قرار می گیرد در تکنیک برش لنگری به منظور لیفت سینه 3 برش بروی سینه ایجاد می شود یک برش دور هاله سینه ، یک برش در زیر هاله سینه و یک برش بصورت افقی در زیر سینه.  

در مواردی که میزان افتادگی خفیف باشد از برش هلالی که برش در قسمت بالای هاله نوک سینه است استفاده می شود.

 برخورداری از سلامت جسمانی کامل از شرایط اصلی است که تعیین می کند شما کاندیدای مناسبی برای این جراحی هستید یا خیر در صورتی که شما از سلامت جسمانی کاملی برخوردار نباشید کاندیدای مناسبی برای جراحی لیفت سینه نیستید . اگر بیماری خاصی دارید حتما به پزشک خود اطلاع دهید .

هدف از جراحی لیفت سینه برطرف کردن مشکل افتادگی و آویزانی سینه ها است در صورتی که هدف شما علاوه بر رفع مشکل افتادگی و آویزانی سینه ها بزرگ کردن و حجیم کردن سینه ها است باید جراحی لیفت سینه و پروتز سینه را با هم انجام دهید. باید از نتیجه جراحی لیفت سینه انتظارات منطقی و واقع بینانه ای داشته باشید و توجه نمایید که با جراحی لیفت سینه افزایش سایزی در سینه های شما مشاهده نمی شود.

در واقع کاندیدای مناسب برای این جراحی افرادی هستند که سینه های آن ها افتاده و آویزان شده است یا سینه های آن ها نسبت به هم قرینه نمی باشد و از سلامت کامل جسمانی برخورد می باشند و انتظار نامعقولی از نتیجه این جراحی ندارند.

برخی از خدمات دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک

بیشتر بخوانید
اتوپلاستی

راه های ارتباطی

تلفن: 88879877 – 021

تلگرام:drparnia@

اینستاگرام: drparnia

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتررفیع پرنیا

(Visited 17 times, 1 visits today)
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − هفت =

Call Now Buttonتماس با ما