دکتر پرنیا 4 جراحی بینی 4 بعد از جراحی بینی 4 تزریق آمپول بعد از عمل زیبایی بینی
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

تزریق آمپول بعد از عمل زیبایی بینی

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

تزریق آمپول بعد از عمل زیبایی بینی

مشاهده میشود که بعد از عمل بینی بیمار نیاز به تزریق آمپول دراین ناحیه دارد .

البته تزریق آمپول با تجویز پزشک جراح صورت میگیرد که برای کاهش تورمات ناشی از عمل بینی است .این تزریق بیشتر در بینی های گوشتی لازم است ، زیرا بینی های استخوانی بعد از عمل دچار تورم کمتری میشوند .

بینی های گوشتی دارای ضخامت کمتری هستند و این نوع بینی به دلیل زخیم بودن پوست ، بافت های زیر پوست را تحت تاثیر قرار داده و جراحی بینی را به خوبی نمایان نمیکند در واقع این بینی  دارای خاصیتی است که بافت زیر پوست را مستعد میکند و تیغه ی بینی که در جراحی نازک و صاف شده است را به مرور زمان زخیم میکند در چنین حالتی پشت بینی زخیم شده و بافت تیغه را تغییر میدهد  .بنابراین برای جلوگیری از چنین عارضه ای باید آمپول موردنیاز را تزریق نمایید.

تزریق آمپول بعد از عمل زیبایی بینی

بهترین زمان برای تزریق آمپول!

ممکن است تزریق حین عمل انجام شود ، و یا اینکه بعد از جراحی بینی نیاز باشد تا عمل تزریق صورت بگیرد .در هر صورت تزریق خودسرانه ی آن به هیچ عنوان توصیه نمیشود زیرا ممکن است پوست بینی را نازک و ملتهب نماید . از این رو حتما در این رابطه با پزشک مشورت نمایید ، جراح در صورت نیاز برای کاهش تورم های عمل و بهتر نشان دادن نتیجه ی عمل از آمپول استفاده میکند .

چنانچه بینی شما نیاز به تزریق آمپول داشت باید بدانید که این تزریق باید توسط خود جراح بینی صورت بپذیرد ، این آمپول تزریقی از جنس کورتون است و تریا مسینولون نامیده میشود . این نوع آمپول چون بافت بینی را نازک میکند از این رو تزریق آن در بینی های استخوانی بدون تشخیص پزشک توصیه نمیشود .

درصورتیکه نیاز به ارائه ی نظرات یا پیشنهادات دارید با دکتر پرنیا در ارتباط باشید .

با تشکر مدیریت سایت دکتر پرنیا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
(Visited 309 times, 1 visits today)
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 10 =

Call Now Buttonتماس با ما